AKTUÁLNĚ

1) Máme nové logo:

2) Nový web www.alnio.cz

3) Připravujeme zcela novou podobu tohoto webu

 

KONTAKT

E-mail: info@alnio.cz

Kontaktní formulář: zde

Úplné kontakty: zde

PARTNEŘI | BUSINESS PARTNERS

Naším hlavním cílem je spokojený zákazník a jeho důvěra v naši společnost. Věříme, že partnerstvím s respektovanými a uznávanými společnostmi tuto důvěru ještě zvýšíme. Spolupracujeme s řadou organizací v mnoha oblastech, přičemž tato spolupráce je vždy oboustranná a založená na vzájemné loajalitě.

V případě, že naši klienti stojí o další potřebné informace nebo poradenství související s jejich podnikatelským záměrem, mohou bez obav využít některého z našich partnerů.

 

BENEFIT FINANCE CONSULTING

Dynamická společnost Benefit Finance Consulting s.r.o. poskytuje podnikatelským subjektům i privátní klientele komplexní servis v oblastech finančních služeb s celorepublikovou působností. Svým klientům vychází maximálně vstříc a navrhuje řešení na míru jejich potřebám. Vzájemná spolupráce spočívá zejména
v poskytování našich dotačních služeb pro klienty této společnosti a naopak jejich poradenství v oblasti financování dotovaných projektů našich klientů.

BIOGAS ENGINEERING

Italská společnost BIOGAS ENGINEERING S.r.l. se zabývá návrhy a realizací technologií v oblasti výroby bioplynu a jeho využíváním jako obnovitelného zdroje energie. Společnost dokáže uspokojit poptávku po zařízeních malých i velkých výkonů (35 - 1 600 kW). Zákazníkům Biogas Engineering poskytujeme komplexní grantové poradenství a naši klienti pak mají možnost využít odborných služeb včetně zpracování případových studií a projektů, které tato společnost s mezinárodní působností nabízí. Pro informace nás kontaktujte na tel. čísle +420 733 551 844 nebo e-mailem na adresu info@dotacnisluzby.cz.

PELLETIA Invest

PELLETIA Invest a.s. je česká firma zabývající se komplexním využitím obnovitelných zdrojů energie – především technologiemi na zpracování biomasy. Se společností PELLETIA spolupracujeme přibližně ve stejném rozsahu, jako s předchozím obchodním partnerem. Naši klienti mohou v případě zájmu využít jejich odborných a kvalifikovaných služeb.

SOME

SOME Jindřichův Hradec s.r.o. zajišťuje prodej a servis profesionální techniky renomovaných značek, nabízí výrobní programy v oblasti zemědělství, lesního hospodářství, komunálních služeb, obcí i soukromé sféry. Pro zákazníky SOME poskytujeme poradenství, konzultace a zpracování dotačních projektů.

HyrakDesign

Firma s více než 20ti letou historií v oblasti zakázkové i sériové výroby nábytku, produktů ze dřeva a souvisejících služeb (gravírování, 3D návrhy interiérů a další). S firmou spolupracujeme zejména na přípravě vybraných projektů, jejichž realizace je jakkoliv spojená se dřevem. Firmu doporučujeme pro její profesionální přístup, ověřenou kvalitu a dlouhodobé vlastní zkušenosti.

Agrocar

Společnost AGROCAR s.r.o. byla založena v roce 1996 se zaměřením na prodej, servis a poradenství v oboru zahradní, lesní a komunální techniky. Pro zákazníky společnosti poskytujeme poradenství, konzultace a přípravu dotačních projektů.

Agrotechnic Moravia

Agrogechnic Moravia a.s. se zabývá prodejem a servisem zemědělské a lesní techniky New Holland, Amazone, Kuhn, Berthoud, Hardi a dalších. Zákazníkům Agrotechnic Moravia poskytujeme rovněž poradenství, konzultace a přípravu dotačních projektů v celé možné šíři.

Fagus

Fagus spol. s r.o. poskytuje komplexní služby v dodávkách zemědělské, komunální a lesnické techniky. Také jejím klientům napomáháme se získáním dotací z EU.