RYCHLÝ KONTAKT
 

Tel.: +420 513 034 340
(po-pá 8:30 - 15:00)

E-mail: info@alnio.cz

Kontaktní formulář: zde

 

Web provozuje naše společnost

ALNIO Group s.r.o.

https://www.alnio.cz/

 

DOTAČNÍ SLUŽBY.CZ

Vítáme Vás na webových stránkách naší společnosti ALNIO Group s.r.o. Poskytujeme především komplexní dotační služby a dotační poradenství v oblastech dotací pro venkov a životního prostředí, a to v rámci evropských i národních dotačních zdrojů. Zejména evropské fondy představují v současném programovém období jedinečnou a neopakovatelnou příležitost. Nezmeškejte ji!

Naší prioritou jsou skutečné hodnoty, které tvoříte Vy a my Vám k nim můžeme pomoci. Připravili jsme pro Vás řadu programů zaměřených na dotace pro obce, zemědělce, podnikatele, dotace na biomasu, agroturistiku a životní prostředí. Specifickou oblastí jsou dotace v lesnictví, jejichž přehled najdete na našem partnerském webu www.dotaceprolesy.cz.

 
http://www.facebook.com/palivovedrevobrno.cz

Mimo oblast vlastního dotačního managementu se zabýváme také řízením projektů, realizací výběrových řízení, zpracováním odborných posudků, projektů a studií zaměřených na životní prostředí, ale také samotnou realizací projektů (zejména pak v oblasti životního prostředí). K našim zakázkám přistupujeme s garancí profesionality zajištěné kvalifikovanými odborníky.

Společnost ALNIO Group byla založena v důsledcích dynamického vývoje našeho pracovního kolektivu, zkvalitňování našich služeb a stále vzrůstající poptávky a požadavcích našich klientů. Tímto krokem se změnil způsob realizace služeb projektového týmu Dotační služby.cz, který zprvu pracoval jako sdružení fyzických osob prostřednictvím jednotlivých dotačních poradců. Portfolio naší nové společnosti s kompletní nabídkou služeb bude brzy dokončeno na právě připravovaných webových stránkách, o jejichž spuštění Vás budeme informovat.

Naše společnost navazuje na více než 6-ti letou historii našeho zakládajícího týmu s bohatými zkušenostmi podloženými zejména kvalitními referenčními zakázkami. Věříme, že s našimi službami budete spokojeni i Vy!